Cztery Żywioły.

Forum o Avatar: Legenda Aanga


#1 2009-12-27 21:53:22

Prusek10

Uczeń

12557017
Zarejestrowany: 2009-12-21
Posty: 56
Punktów :   
Żywioł: Ziemia
Wiek: 11
Data urodzenia(dzień i miesiąc): 11 listopad

Więzienie

Ocknąłem się i oglądnąłem.
- Gdzie ja jestem!? Czemu jestem przykuty!?
Nikogo nie było, byłem w metalowej celi bez okien nie wiedziałem co się dzieje.
Jeden ze strażników który stał za krzesłem mówił
- Jesteś w celi bandyto! Nie będziesz okradał biedne, małe, bezbronne dziewczynki! To jeszcze dzieci!
- CO?! - Wrzasnąłem - Nie chciałem ich okraść! Byłem z nimi na balu! - Strażnik zawiązał mi usta i siedziałem cicho...


,,Aang- bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
Momo- Krakersy? "
TheNickia

Offline

 

#2 2009-12-28 14:42:24

 Nickia

Księżniczka Czterech Żywiołów .

7955508
Call me!
Skąd: Świdnica
Zarejestrowany: 2009-10-08
Posty: 444
Punktów :   
Żywioł: Żaden, jestem wojownikiem.
Wiek: już 13 lat :P
Data urodzenia(dzień i miesiąc): 28 Styczeń
Prawdziwe imię: Agata
WWW

Re: Więzienie

Dopytywałam się, szukałam, płaciłam, pytałam, gubiłam się, starałam się, poszukiwałam, uganiałam się i sprawdzałam, wszystko tylko po to by znaleźć to (Sorry za wyrażenie)cholerne więzienie. Nie znalazłam... Martwiłam się o Nicko, choć moje myśli przerywały krótkie fantazje o Jet'cie w tej jego ślicznej, nowej, czarnej koszuli... Nie no... na serio się o niego martwiłam!!! Żeby ktoś sobie nie pomyślał, że ja tylko o Jet'cie ^^ No to o czym ja to...? A, Nicko! Ciekawe jak mu się tam siedzi? Mniejsza...
- Biedny Nicko... - myślałam, lecz zaraz moje myśli zamącił(Nie! Wcale nie Jet! )a nowa myśl - Przecież, on jest zły... Znaczy teraz chciał się zmienić. Z naciskiem na CHCIAŁ! Tyle mi obiecywał, no ale w końcu czy mogłam mu ufać? A może on chciał mnie tylko tak omotać, a tak naprawdę miał zUe zamiary?... - te wszystkie pytania mąciły w mojej głowie. Katasuki już poszła. Zostawiła mnie samą... Na moją próśbę. Siedziałam sama na krawężniku pod swoim domem, patrząc bezradnie na kamienie ulicy, gdy właśnie w tej samej chwili(lol jakie zdanie ^^) wiatr przyniósł mi pewną kartkę. Wyglądała tak:
LIST GOŃCZY
(Off: No dobra! Tak nie wyglądała Troszkę przesadziłam, no ale w sumie to jest podobny. Wszyscy na pewno się domyślacie, że mi się nie chciało rysować. I to jeszcze w paincie! A po za tym to tu nie ma $ ^^ Choć tyle kasy to by mi się przydało. Dobra! Przyjmijmy, że jako tako ta kartka wyglądała xD)
Co za ironia. Obmyślam o więźniu, a tu nagle wiatr podrzuca mi pod nogi list gończy w nim... -.- Zaraz, zaraz! Z tyłu listu jest adres(Off: tego adresu rysować mi się nie chce! xD)! Tak! To adres tego więzienia! Eureka!
...i pobiegłam pod ten adres. Na moje szczęście był czas odwiedzin.
- Dzień dobry. - przywitałam się grzecznie, ze strażnikiem - Chciałabym się widzieć z tym więźniem. - i pokazałam list gończy.
Strażnik uśmiechnął się, lekko sceptycznie -.-
- Czy Ciebie, dziewczynko, nie wiedziałem z nim tańczącą wczoraj na balu? - zapytał wyśmiewając mnie trochę.
- Oż ty! Tylko nie dziewczynko!... - szepnęłam z rezygnacją - Tak mnie. Mogę już zobaczyć więźnia? - zapytałam przywracając sobie nadzieję.
- Jeśli dobrze pamiętam, jest przykuty. Nic ci nie zrobi, ale będziesz musiała z nim rozmawiać przez drzwi, dobrze? Jest cwany...
Uśmiechnęłam się w odpowiedzi, a on zaprowadził mnie pod ciemne drzwi z małym, zakratowanym otworem, na tyle dużym, że moja cała głowa by weszła, lecz ramiona już nie. Zostawił mnie samą, lecz zanim odezwałam się do Nicko, rozglądnęłam się i zauważyłam, że reszta, więźniów, choć było ich niewiele, nie jest przykutych, ale również zamkniętych w celach tylko zakratowanych. (coś takiego: WIEZIENIE) Zauważyłam też, że cela Nicko, jest tak sprytnie zrobiona, że on mnie nie widzi, ja go owszem. Słyszymy się oboje.
- Nicko... - szepnęłam - To ja Nickia..


Czy wy się nigdy nie nauczycie, że Nickii pisze się przez dwa i?

... a Jet jest słodki

Offline

 

#3 2009-12-28 15:34:53

Prusek10

Uczeń

12557017
Zarejestrowany: 2009-12-21
Posty: 56
Punktów :   
Żywioł: Ziemia
Wiek: 11
Data urodzenia(dzień i miesiąc): 11 listopad

Re: Więzienie

-Nickia? Gdzie ty jesteś?! Co się stało?- Odpowiedziałem krzycząc i płacząc
-Jak się ciesze...że cie słyszę (o_O) .- Z dziwieniem powiedziałem. - Skąd tutaj się wzięłaś?


,,Aang- bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
Momo- Krakersy? "
TheNickia

Offline

 

#4 2009-12-28 15:40:04

 Nickia

Księżniczka Czterech Żywiołów .

7955508
Call me!
Skąd: Świdnica
Zarejestrowany: 2009-10-08
Posty: 444
Punktów :   
Żywioł: Żaden, jestem wojownikiem.
Wiek: już 13 lat :P
Data urodzenia(dzień i miesiąc): 28 Styczeń
Prawdziwe imię: Agata
WWW

Re: Więzienie

- Wiesz... - zaczęłam niepewnie - Po tym co mi powiedziałeś w tańcu(Nie, wcale nie chodzi mi o moje oczy!)... No ta obietnica, że jesteś taki desperacki, nawet mnie zobowiązała. Jestem w pewnym sensie, w bardzo skomplikowanym sensie zobowiązana, by Cię stąd wyciągnąć. A i przepraszam jeśli w jakiejś części uznasz, że jesteś tu z mojej winy. W końcu nie wyszedłbyś na bal i nie wystawiłbyś się tak gdyby nie ja, a choćbyś poszedł to na pewno byś uciekł, a ta strzała... Znaczy... Bo to przeze mnie. Zauważyłbyś ją, ale gdybyś się odsunął, prawdopodobnie dostałabym w brzuch. Przepraszam... i dziękuję.(ale jestem konsekwentna ^^)


Czy wy się nigdy nie nauczycie, że Nickii pisze się przez dwa i?

... a Jet jest słodki

Offline

 

#5 2009-12-28 15:44:26

Prusek10

Uczeń

12557017
Zarejestrowany: 2009-12-21
Posty: 56
Punktów :   
Żywioł: Ziemia
Wiek: 11
Data urodzenia(dzień i miesiąc): 11 listopad

Re: Więzienie

Nie... To ja przepraszam że cię w to wciągnąłem - odparłem- Gdy bym nie zaprosił cie na bal nie musiała byś tutaj przychodzić... Jestem głupi!- żaliłem się, minęła chwila ciszy i zacząłem płakać.
-Przepraszam że widzisz mnie w takim stanie ale jestem kompletnym idiotą przepraszam...- 30 minut przepraszania później...
-Przepraszam i jeszcze jeszcze jeszcze raz przepraszam...


,,Aang- bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
Momo- Krakersy? "
TheNickia

Offline

 

#6 2009-12-28 15:55:34

 Nickia

Księżniczka Czterech Żywiołów .

7955508
Call me!
Skąd: Świdnica
Zarejestrowany: 2009-10-08
Posty: 444
Punktów :   
Żywioł: Żaden, jestem wojownikiem.
Wiek: już 13 lat :P
Data urodzenia(dzień i miesiąc): 28 Styczeń
Prawdziwe imię: Agata
WWW

Re: Więzienie

Odwróciłam się do drzwi i oparłam się o nie plecami ze znudzoną mina.
- Taa.... - odparłam od niechcenia - Zrozumiałam za pierwszym razem!
- Preeeeepraaaaaaaaszam.... - słyszałam, żałosne "przepraszam" przez płacz.
- Dobra! - przerwałam - Wystarczy! Chyba nic nie mogę zrobić... - dodałam po chwili.


Czy wy się nigdy nie nauczycie, że Nickii pisze się przez dwa i?

... a Jet jest słodki

Offline

 

#7 2009-12-28 21:06:25

Prusek10

Uczeń

12557017
Zarejestrowany: 2009-12-21
Posty: 56
Punktów :   
Żywioł: Ziemia
Wiek: 11
Data urodzenia(dzień i miesiąc): 11 listopad

Re: Więzienie

Przyszedł strażnik
-Odejdź dziewczynko! Koniec odwiedzin!- Nickia nawrzeszczała na Strażnika -Widzę że to twój kolega tak?-Zapytał strażnik... -To już po nim! Mark!- Zawołał jednego ze stojących obok mnie strażników -Wykończ go...- dodał po czym wpił mi skałę w serce...
Całe życie przeleciało mi przed oczami widziałem czarną kobietę wołającą - Choć Nicko! Choć do raju!- po czym stanąłem i słyszałem głos Nicki- Nicko! Nie odchodź Nicko!- i poszedłem w stronę kobiety...


,,Aang- bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
Momo- Krakersy? "
TheNickia

Offline

 

#8 2009-12-29 19:41:45

 Nickia

Księżniczka Czterech Żywiołów .

7955508
Call me!
Skąd: Świdnica
Zarejestrowany: 2009-10-08
Posty: 444
Punktów :   
Żywioł: Żaden, jestem wojownikiem.
Wiek: już 13 lat :P
Data urodzenia(dzień i miesiąc): 28 Styczeń
Prawdziwe imię: Agata
WWW

Re: Więzienie

I tak oto Nicko umarł(Off: Prusek sam tak napisał!!! -.- ...jak napisał, tak chciał. A tak po za tym to sądzę, że Nicko nie poszedł by do raju )...  Patrzyłam na jego, jakże bestialską śmierć, nic nie mogąc zrobić. Strażnik położył dłoń na moim ramieniu, a ja pokornie dałam się doprowadzić do drzwi, od czasu do czasu odwracając się, gdyż korytarz był długi. Żal mi było chłopaka. Kochał się we mnie(Ma chłopak gust ), a nawet nie zaznał odwzajemnienia. Osobiście uważam, że i tak by go nie doznał(bo w niczym nie dorównuje Jet'owi ). Nasz związek nie miał przyszłości.
Wróciłam do domu i wzięłam gorącą kąpiel(O taaak! Tego mi było trzeba ...). Położyłam się spać, długo nie mogąc zasnąć(zauważcie, że tam było napisane położyłam się, a nie zasnęłam, więc to zdanie jest poprawne!), gdyż ciągle myślałam o tym co się dzisiaj stało. Szkoda Nicko. || Szczerze mówiąc dobrze tańczy


Czy wy się nigdy nie nauczycie, że Nickii pisze się przez dwa i?

... a Jet jest słodki

Offline

 

#9 2009-12-30 10:12:42

Prusek10

Uczeń

12557017
Zarejestrowany: 2009-12-21
Posty: 56
Punktów :   
Żywioł: Ziemia
Wiek: 11
Data urodzenia(dzień i miesiąc): 11 listopad

Re: Więzienie

Minęło kilka dni od "MOJEJ ŚMIERCI" której nie doznałem ponieważ przy końcu kobiety widziałem w niej szatana szybko biegłem do jasnej strony, dobiegłem . Otworzyłem oczy w magazynie, było dużo trupów w tym mój stary przyjaciel... Ale to nie o nim mowa, rozwaliłem ścianę i szybko starałem się uciec. Goniło mnie około eeee czekajcie policze "1, 2, 3, 10"... Dziesięciu xD. Zablokowałem ich rozwalając ścianę celi i uciekłem. Na rynku kupiłem maske( mniej więcej taką xd MASKA) i kupiłem ubranie po czym wyglądałem tak JA Z MIECZEM. Podszedłem do domu Nicki i i zapukałem.

ADMIN .
Zamorduję Cię kiedyś za to i! Co ty nie widzisz mojej sygnaturki?


,,Aang- bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
Momo- Krakersy? "
TheNickia

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plPobierowo hotele charcik włoski hodowla forum fishingsuperstars