Cztery Żywioły.

Forum o Avatar: Legenda Aanga

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#76 2010-03-25 15:13:49

 Nickia

Księżniczka Czterech Żywiołów .

7955508
Call me!
Skąd: Świdnica
Zarejestrowany: 2009-10-08
Posty: 444
Punktów :   
Żywioł: Żaden, jestem wojownikiem.
Wiek: już 13 lat :P
Data urodzenia(dzień i miesiąc): 28 Styczeń
Prawdziwe imię: Agata
WWW

Re: Dom Nickii

- Oczywiście... - odparłam szeptem - Po zachodzie słońca. Przyjdź po mnie. - mówić to puściłam chłopaka.

[off: możesz napisać jak wychodzisz, a potem, że się ściemniło i że przyszedłeś po mnie.]


Czy wy się nigdy nie nauczycie, że Nickii pisze się przez dwa i?

... a Jet jest słodki

Offline

 

#77 2010-04-16 15:24:33

 Sheball

Złodziej dziewczęcych serc xD

13030346
Skąd: Trochę tu, Trochę tam :)
Zarejestrowany: 2010-02-10
Posty: 74
Punktów :   
Żywioł: Ziemia
Wiek: 13 ;)
Data urodzenia(dzień i miesiąc): 11 luty
Prawdziwe imię: Adrian

Re: Dom Nickii

Kiwnąłem lekko głową po czym odwróciłem się od niej i wyszedłem z jej domu. Rozglądnąłem się po czym zacząłem biec w stronę domu. Zatrzymałem się przy niej i wszedłem do środka.
-Gdzie byłeś?-Powiedział do mnie kwiaciarz.
-Am... W parku.-Odpowiedziałem mu, a on uśmiechnął się do mnie i zaczął przekładać kwiaty. Pobiegłem do pokoju i wziąłem kilka monet, które dostałem od niego. Wsadziłem je w skórzany woreczek i przyczepiłem przy pasie. Siadłem na łóżku, które stało na przeciwko okna, odwiązałem opaskę i położyłem ją koło siebie. Położyłem się na łóżku. Podłożyłem ręce pod głowę i zerkałem na okno. Gdy ściemniało się wstałem podpierając się na nogach. Poprawiłem tylko bluzę i wyszedłem. Zbiegłem ze schodów i znów po nich wszedłem. Znów wszedłem do pokoju i zabrałem opaskę. Podszedłem do niewielkiego lustra, które wisiało na ścianie i założyłem ją. Rozglądnąłem się znów po pokoju, by czegoś nie zapomnieć.
-Spóźnię się... No, trudno.-Powiedziałem sam do siebie i poprawiłem jeszcze opaskę. Wyszedłem z pokoju, zszedłem po schodach. Udało mi się nawet wziąć różę. Wyszedłem z kwiaciarni i zacząłem oskubywać jej liście. Wyrzuciłem ją i wsadziłem lewą rękę do kieszeni. Prawą ugładziłem włosy i spuściłem ją wzdłuż ciała. Wszedłem w ciemną uliczkę koło domu Nickii. Oparem się o mur i zsunąłem się po nim. Zgiąłem nogi i położyłem na nich łokieć prawej ręki. Złapałem się dłonią za głowę i rozglądałem się. Wstałem i otrzepałem się. Zapukałem w jej drzwi i odszedłem trochę, rozglądając się.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plPobierowo hotele charcik włoski hodowla forum fishingsuperstars