Cztery Żywioły.

Forum o Avatar: Legenda Aanga


#1 2009-10-12 22:11:00

 Kira

Uzdrowiciel

8576224
Zarejestrowany: 2009-10-08
Posty: 99
Punktów :   
Żywioł: Ogień
Wiek: 18
Data urodzenia(dzień i miesiąc): 20.05
WWW

Jak to się zaczęło

Ciekawi mnie jak zapoznaliście się z "avatar the last airbender"

W moim przypadku pierwszy raz zetknęłąm się z tym na Nickelodionie. Ale uważałam, że to głupia bajka dla małolatów. Czasami jak mi się nudziło to ogladałąm fragmenty. Podczas ogladania jednego z odcinków stwierdziłam, że może nie jest to wcale takie złe. I postanowiłam obejrzeć to od początku. Na kreskówka.fani znalazałm 20 odcinków w orginalnej wersji po angielsku z napisami i z 40 odcinków z Polskim dubbingiem. Wolę te po angielsku  I teraz mam manię na "Avatara"


"Wiesz co najbardziej lubię w Appie? Jego poczucie humoru"
Sokka

Offline

 

#2 2009-10-13 18:33:04

Avatarka12

Młodzieniec

8662002
Call me!
Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 7
Punktów :   
Żywioł: Woda

Re: Jak to się zaczęło

U mnie było odrobinkę podobnie Zaczeło sie od mojego taty kiedy siedziałam na komputerze on mnie zawołał (wie ,ze lubie takie typu anime) Wciągnełąm sie już po pierwszym obejrzanym odcinku pamiętam jakby to było wczoraj 14 odcinek 1 księgi : "Wróżbiarka" myślałam ,ze Sokka to mag powietrza xD

                Więc tak to bylo ...

Offline

 

#3 2009-10-13 20:07:34

 Nickia

Księżniczka Czterech Żywiołów .

7955508
Call me!
Skąd: Świdnica
Zarejestrowany: 2009-10-08
Posty: 444
Punktów :   
Żywioł: Żaden, jestem wojownikiem.
Wiek: już 13 lat :P
Data urodzenia(dzień i miesiąc): 28 Styczeń
Prawdziwe imię: Agata
WWW

Re: Jak to się zaczęło

Ja to pierwszy raz zobaczyłam na Nickelodionie. Oczywiście od razu krzyknełam: "O jakie fajne anime! Muszę je oglądać!" Potem było coraz więcej i więcej i tak to jakoś się skończyło, że dostałam manii.

Okazało się potem, że avatar to nie anime... -.-


Czy wy się nigdy nie nauczycie, że Nickii pisze się przez dwa i?

... a Jet jest słodki

Offline

 

#4 2009-10-13 21:19:40

Administrator

Avatar

10176593
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2009-10-07
Posty: 238
Punktów :   
Żywioł: Ziemia
Wiek: 14
Data urodzenia(dzień i miesiąc): 28 marzec
Prawdziwe imię: Robert

Re: Jak to się zaczęło

Jaa, zobaczyłem na Nicelodeon. Oglądałem kilka odcinków. Wreszcie spodobało mi się to gdy zaczęli używać Magii
(Pierwsze odcinki były nudnawe)

Wtedy zmieniło się moje życie xDD

Offline

 

#5 2009-10-16 22:23:39

 Prince

Uzdrowiciel

Zarejestrowany: 2009-10-08
Posty: 103
Punktów :   
Żywioł: Woda.
Wiek: 14.
Prawdziwe imię: Magdalena.

Re: Jak to się zaczęło

Oto moja historia: dawno, dawno temu... ^^ do rzeczy. Zaczęło się od tego, że raz - tak z nudów - włączyłam wieczorem telewizję, a dokładniej Nickelodeon. Wtedy - jak dobrze pamiętam (skleroza ^^") - leciał odcinek drugi, czy tam któryś z pierwszych... obejrzałam niewielki fragment i mnie nawet zaciekawiło. Przez kilka dni oglądałam tak na łapu-capu fragmenty Avatara, na które natrafiłam. W końcu załapałam, o której on leci w TV i oglądam do dziś dnia. ^^ Heh. It's my story. x3


ひぐらしのく頃に

Offline

 

#6 2009-10-19 20:03:46

Toph13

Uciekinier

635165
Skąd: Niee wiadomo ''-.-
Zarejestrowany: 2009-10-11
Posty: 211
Punktów :   
Żywioł: Ziemia
Data urodzenia(dzień i miesiąc): 21.05
Prawdziwe imię: Michalina ^^
WWW

Re: Jak to się zaczęło

Aaa u mnie tak byylo ,ze oglądalam tą bajke wczesniej i mnie nie zaciekawila ,lecz gdy więcej oglądalam Av. to stalam sie Avataro-maniakiem xD
Noi do teraz ogladam. Dziss oczywiscie o 21
Pozdro ^^.


Jestem jak zapaszek z butów .
Nigdy się mnie nie pozbędziecie .

Offline

 

#7 2009-10-30 14:20:44

 Rous118

Mistrz magii

9093645
Call me!
Skąd: Ściśle tajne...
Zarejestrowany: 2009-10-08
Posty: 128
Punktów :   
Żywioł: Powietrze i ogień =)
Wiek: 13 ^_^
Data urodzenia(dzień i miesiąc): 28 maja
WWW

Re: Jak to się zaczęło

To ja z kolei najpierw zobaczyłam reklamę Avcia myślałam, że to kolejna idiotyczna bajeczka. Byłam wkurzona bo wyłączyli Jetixa a na nim leciał mój ulubiony film animowany Galactik Fooball. (mówię fabuła jest genialna!) Zamiast Jetixa dali Nickelodion. =P Jakiś tydzień po tym pamiętam, że raz mi się nudziło i włączyłam tv akurat Nickelodion i rozpoczynał się odcinek 8 księgi wody czołówka mnie już wciągnęła jak przy gf'ie (Galactik Footbal) xDD
A potem namówiłam moją przyjaciółkę do oglądania (TheToph97 na youtube) też ją wciągnęło. Potem zaczęło się namawianie energydj97 (też z youtube xDD) mówiła, że to jakieś głupie anime! po jakiś dwóch tygodniach ''nękania'' jej avatarem obejrzała i też ją wciągnęło xDD
I tak jeszcze na marginesie najpierw myślałam, że Zuko ma podpite oko LOL xDDD


...

Offline

 

#8 2009-12-15 21:27:08

Elia

Uczeń

Zarejestrowany: 2009-12-14
Posty: 60
Punktów :   
Żywioł: Powietrze
Wiek: 18

Re: Jak to się zaczęło

Obejrzałam kilka odcinków na Nicku, a potem.. A potem to obejrzałam http://www.youtube.com/watch?v=NUdc1z6PujA i tak jakoś wyszło...

Offline

 

#9 2010-01-24 17:44:25

 Triss

Uczeń

Skąd: masz te ciastka ?
Zarejestrowany: 2009-11-30
Posty: 56
Punktów :   
Żywioł: Ogień

Re: Jak to się zaczęło

Jak w już jednym temacie mówiłam -
Skakałam po kanałach, bo nie było co za bardzo oglądać. Natrafiłam akurat na lecący początek odcinka 1 księgi 1. Oczywiście wtedy nie wiedziałam, co to jest. Ale zaciekawiła mnie kreska - to raz. Potem zaczęłam oglądać i mi się spodobało, więc oglądałam w telewizji, potem na necie.. No i tak to się zaczęło ;p Na necie dlatego, że nie mogłam się doczekać księgi 3ciej. A 2gą chyba oglądałam tylko z tego co pamiętam w TV.


Goodbye... so long... nice try... I'm gone
You don't like being second
I don't like being wrong
I won't forget the way you made me feel
I won't regret running away from here

Offline

 

#10 2010-05-28 20:15:47

 TheOomega97

Młodzieniec

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2010-05-21
Posty: 28
Żywioł: hmmm...chyba ogień...
Wiek: 12
Data urodzenia(dzień i miesiąc): 12 12 '97
Prawdziwe imię: Magdalena
WWW

Re: Jak to się zaczęło

A ze mną było trochę inaczej. Mój brat oglądał tą kreskówkę już kilka razy, więc za którymś musiałam w końcu się przyczepić i po obejrzeniu kawałka nagadać mu jakie dziecinne i głupie bajeczki na dobranoc ogląda ( to było o 18.00 ). I po obejrzeniu tej cząstki stwierdziłam, że to jednak nie jest takie głupie. I od tej chwili ja jestem największą fanką avatara w domu.


Mój bratanek nawet na wygnaniu zachowuje się bardziej honorowo... Jeszcze raz dziękuję za herbatę. Była przepyszna."*
*Iroh Do Zhao
Poszli od Zhao...
"Naprawdę tak uważasz...?"*
*Zuko do Iroh
"Tak. Przecież mówiłem, że lubię herbatkę z żeń-szeniem."
*Iroh do Zuko
;*
jak można nie lubić Zuzu???

Offline

 

#11 2011-06-19 20:58:17

Katarix

Młodzieniec

Zarejestrowany: 2011-06-19
Posty: 7
Punktów :   

Re: Jak to się zaczęło

Ja Nie mogłam zasnąć i włączyłam Nicka i nagle bamm olśniło mnie zobaczyłam bajkę Avatar . Myślałam że to bajka jest dziwna ale po obejrzeniu 5 odcinków kupiłam film ostatni władca Wiatru  I   Teraz Jestem mega fanką !!!

Ostatnio edytowany przez Katarix (2011-06-19 21:01:49)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl